Od pet poslanika iz Pomoravlja, četvoro iz Jagodine


Pomoravski okrug predstavljaće petoro poslanika u Narodnoj skupštini Republike Srbije, troje kandidata sa liste SPS-JS i dva poslanika sa liste “Aleksandar Vučić – Za našu decu”. Naprednjake će u srpskom parlamentu predstavljati doskorašnji predsednik opštine Ćuprija Ninoslav Erić i predsednik GrO SNS Jagodina Nikola Radosavljević. Politiku koalicije “Sps – Jedinstvena Srbija” zastupaće troje narodnih poslanika iz Jagodine, Dragan Marković, Života Starčević i Marija Jovanović, svi članovi Jedinstvene Srbije. Postoji mogućnost da i Paraćin nakon 8 godina dobije predstavnika u Narodnoj skupštini Republike Srbje, reč je o Predragu Miloševiću koji je bio 200. na izbornoj listi naprednjaka. S obzirom da u svakom sazivu jedan deo poslanika zameni zakonodavnu sa izvršnom vlašću, velika je verovatnoća da će i Milošević sesti u poslaničku klupu nakon ostavki koje u njegovom slučaju moraju da podnesu 12 poslanika.

Ninoslav Erić

Nakon položene zakletve na konstitutivnoj sednici Narodne skupštine Republike Srbije preko svoje zvanične FB stranice oglasio se i doskorašnji predsednik opštine Ćuprija Ninoslav Erić:
“Ovim činom nastaviću da se još više i jače borim za naš grad, za našu Ćupriju. Ćuprija zaslužuje da bude centar razvoja Pomoravskog okruga i učiniću sve da tako i bude. Uskoro novi veliki investitor dolazi u naš grad. Živela Ćuprija, živela Srbija!” konstatovao je Erić.


What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
1
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
admin

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format