Od nas sa sigurnošću možete očekivati sticanje modernih i upotrebljivih znanja i veština


Reč direktora Ekonomsko – trgovinske škole u Paraćinu, Slavoljuba Simića povodom predstojećeg upisa:

“Budući srednjoškolci,
Pred vama je izbor koji dugoročno određuje vaš životni put. U narednih nekoliko dana, pokušaćemo da vam putem društvenih mreža, približimo našu školu i pokažemo vam kako učimo, kako se zabavljamo i kako stvaramo nove vrednosti i prilike.
Izborom nekog od postojećih obrazovnih profila naše škole, ukazaćete nam poverenje koje uspešno gradimo više decenija. Od nas sa sigurnošću možete očekivati sticanje modernih i upotrebljivih znanja i veština, život u uređenom sistemu, stvaranje radnih navika i građenje novih partnerstava i prijateljstva.
Savremeno društvo zahteva celoživotno učenje, nastaju nova zanimanja, stara izumiru, jedino što je danas sigurno, jeste vaše znanje. Ekonomsko-trgovinska škola vam garantuje kvalitetan i stručan nastavni kadar, kao i stvaranje funkcionalnog znanja koje će biti temelj vašeg budućeg prepoznatljivog profesionalnog i ličnog razvoja.
Srdačno vas pozdravljam i pozivam da budete naši učenici.” poručio je budućim srednjoškolcima direktor Ekonomsko trgovinske škole,
Slavoljub Simić.


What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
1
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
admin

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format